• Yoga

  Přehled online kurzů jógy

  Vyjóguj si dokonalé tělo

  Ty nejlepší zpevňovací cviky na nejčastější problémové partie v 9 lekcích + 2 lekce na posílení celého těla a 3 videa na protažení po tréninku, 5 návrhů tréninků, tipy. 22 nácvikových videí (ásany). Více informací zde.

  Objednat

  Začínáme s jógou

  6+6 lekcí pro zvládnutí základních principů jógového cvičení a další videa pro základy práce s dechem a správné provedení vybraných pozic. Více informací zde.

  Objednat

  Zdravá záda a správné držení těla

  11 lekcí (téměř 6 hodin) zaměřených na zlepšení držení těla (krční, hrudní, bederní páteř, zpevnění HSSP i zádových svalů), 7 teoretických lekcí s tipy, sepsané zásady pro zdravá záda + tipy. Vhodné i pro začátečníky. Více info zde.

  Objednat

  8 lekcí pro dokonalé tělo

  8 lekcí – 7h jógy pro zdravě zpevněné tělo: 2 lekce na všechny problematické partie, 2 lekce na břišní svaly, 2 lekce na stehna+hýždě a 2 detoxikační lekce (nejen proti celulitidě). Kompletní delší tréninky. Více info naleznete zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo

  8 lekcí – 7h jógy pro zvýšení flexibility celého těla. Vhodné i pro odhodlané začátečníky: 4 lekce na celé tělo, 2 lekce na vylepšení záklonů, 1 lekce na flexibilitu páteře a zad a 1 lekce pro jógové základy a správné nastavení. Více info naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo

  8 lekcí – téměř 6,5 h jógy pro zdravě zpevněné tělo. Zpevni všechny partie a získej více energie – vhodné pro mírně pokročilé: 4 lekce na posílení všech problematických partií, 3 lekce na břicho, 1 lekce na zádové svaly. Více info naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Vitální jóga pro zdraví i krásu

  8 lekcí – 7h jógy pro zdraví a vitalitu celého těla + 2 bonusové lekce. K podpoře činnosti orgánů, hormonálního, lymfatického a oběhového systém, jemné zpevnění + držení těla. Vhodné i pro začátečníky, při hormonální nerovnováze, stresu a pro zmírnění projevů menopauzy. Více info zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo 2

  8 lekcí – téměř 7,5 h jógy (+2 hodiny cvičení v bonusech) pro dokonalé rozhýbání celého těla a zvládnutí úžasných ásan. Zapracuj na své flexibilitě a vylepši své rozsahy tak, aby tvé tělo bylo maximálně pružné, krásné i zdravé. Vhodné pro pokročilejší jogíny. Více info zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo 2

  10 lekcí – 8h jógy pro zdravě zpevněné tělo. Vhodné pro mírně pokročilé: 6 lekcí na posílení všech problematických partií, 2 lekce na břicho, 1 lekce pro stehna+hýždě, 1 lekce na zádové svaly. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Gravid jóga - jóga pro těhotné

  Online kurz jógy pro těhotné - 39 videí, 17 lekcí - 11,5 hodin jógy - zpevnění, prevence obtíží, dechové techniky, protažení celého těla i relaxace. Pro spokojené a fit budoucí maminky. Lekce využijete i po porodu. Více informací zde.

  Objednat

  Jemná jóga

  8 lekcí – 8h jógy pro zdravě zpevněné a protažené tělo i při omezení: horší držení těla, občasné bolesti zad, diastáza, oslabené core, nadváha, po delší pauze, při nedostatku energie, začátečník, těhotenství. 60-min. tréninky, vč. relaxace. Více info zde.

  Objednat

  Jóga po porodu

  Jak cvičit po porodu, abyste si nezvětšila diastázu, ale bříško správně zpevnila, diastázu zmenšila na minimum, zlepšila funkci pánevního dna, držení těla a celkově se dostala zpět do formy? Najdete v tomto kurzu - postupně ve 4 úrovních, v 57 videích speciálního cvičení o délce přes 11 hodin. Více info zde.

  Objednat

  Báječné protažení pro každý den

  10 lekcí (téměř 7,5 h) pro uvolnění a zvýšení mobility. Kompletní lekce, které přispívají ke zdravému a pružnému tělu, lepšímu držení těla a pocitu více energie. Vhodné i pro začátečníky. Více info zde

  Objednat

  Báječné protažení pro nadšené a pokročilé

  8 lekcí (7h) pro maximální rozvoj tvé flexibility a zkoušení nových ásan tak, aby tě to bavilo. Kompletní (cca 52-min.) lekce přispívají k rozhýbání celého těla i postupnému zvládnutí úžasných ásan. Více info zde

  Objednat

  Yoga body I.

  8 lekcí – 7,5h jógy pro zdravě zpevněné tělo. Vědomé zapojování svalů a dokonalé nastavení těla dělají z lekcí velmi efektivní trénink. Zpevni všechny partie. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Více info zde.

  Objednat

  Summer Yoga Body

  10 lekcí + doplňková videa pro každodenní posilování. Vědomé jógové posilování, kombinované cviky, držení těla a respekt ke svému tělu na 1. místě. Krátké a efektivní cca 19-minutové tréninky. Více informací zde.

  Objednat

  Dej si záda do kupy

  10 praktických lekcí (15-20 min.) +10 teoretických lekcí s tipy pro zlepšení držení těla. Posílení zad, středu těla a protažení páteře a klíčových partií, aby (nejen) záda nebolela. Vhodné i pro začátečníky. Více informací zde.

  Objednat

  Fit Yoga Body

  8 lekcí – 7 hodin jógy – intenzivní a efektivní tréninky na zpevnění všech partií. Kombinované cviky, vědomé posilování, lekce pro mírně pokročilé: 4 na celé tělo, 3 na core a břicho, 1 na stehna a hýždě. Více info zde.

  Objednat

  Core je tvůj základ

  Balíček 10 speciálních tréninkových lekcí pro správné zapojení i posílení hlubokého stabilizačního systému páteře+ přípravná a nácviková videa. Pro krásné a fungující core. Snadno a hravě. Vhodné i pro začátečníky. Více informací zde.

  Objednat

  Hravá vitální jóga

  9 lekcí – 7,5 h jógy pro zdraví a vitalitu celého těla. Podpoř za pomocí jógových technik činnost endokrinních žláz, orgánů, lymfatický a oběhový systém, zpevni core a pánevní dno. Vhodné pro mírně pokročilé/aktivní začátečníky, při hormonální nerovnováze a stresu. Více info zde.

  Objednat

  FIT YOGA tréninky pro každý den

  13 lekcí v délce 30 minut + mnoha doplňkových videí pro každodenní posilování. Vědomé jógové posilování s vahou vlastního těla, kombinované cviky. Maximálně efektivní, různě zaměření. Více informací zde.

  Objednat

  YOGA FLOW - hravé lekce pro protažení celého těla

  8 hravých lekcí v plynulém flow pro středně pokročilé. Zajímavé sekvence i varianty ásan, pro dokonalé protažení a tělo plné energie. Více informací zde.

  Objednat

  Face Yoga

  Face Yoga - obličejová jóga - 9 tréninkových lekcí + další teoretické návody k tomu, abychom dokázaly eliminovat známky stárnutí na našem obličeji. Více informací zde.

  Objednat

  Probuzení s vitální jógou

  10 speciálních tréninkových lekcí (5h) pro vnitřní očistu, stimulaci tělesných procesů (endokrinních žláz, orgánů, oběhového, lymfatického a trávicího systému), jemné protažení, zvýšení energie i lepší vnímání svého těla. Ideální ranní lekce. Vhodné i pro začátečníky. Více info zde.

  Objednat

  Yoga body II.

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo. Pomalejší, vědomé zapojování svalů a dokonalé nastavení těla dělají z lekcí velmi efektivní trénink. Všechny partie, vhodné pro mírně pokročilé i odhodlané začátečníky. Více informací zde.

  Objednat

  Summer Yoga Body II

  10 lekcí + doplňková videa pro každodenní posilování. Vědomé jógové posilování, kombinované cviky, držení těla a respekt ke svému tělu na 1. místě. Krátké a efektivní cca 23-minutové tréninky.

  Objednat

  Dej si tělo do kupy

  Pro funkční a zdravé tělo bez bolesti: osobní diagnostika, výběr tréninku, 17 hlavních lekcí (15h) pro posílení, kompenzaci i odstraňování nerovnováh. Teorie i praxe, bonusy a podrobné návody. Celkem 59 videí (23h).

  Objednat