• Yoga

  Přehled online kurzů jógy

  Jóga pro dokonalé tělo

  Online kurz jógy zaměřený na dokonalé rozhýbání a zpevnění celého těla. Kurz má po dvou aktualizacích nyní přes 250 minut, ke 4 lekcím o cca 40 minutách přibyly 3 nové videolekce na doplnění kurzu o ranní sestavu, 20-minutový každodenní trénink celého těla a lekci zaměřenou na břicho a střed těla. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Vyjóguj si dokonalé tělo

  Dala jsem pro vás v 9 lekcích dohromady ty nejlepší zpevňovací cviky na nejčastější problémové partie, přidala 2 lekce na posílení celého těla a 3 videa na protažení po tréninku, 5 návrhů tréninků, tipy pro každou problematickou partii a jako bonus 22 krátkých videí s nácvikem ásan, které najdete v trénincích. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Začínáme s jógou

  Tento online kurz vychází z mých zkušeností při práci s klienty z kurzu pro začátečníky a z osobních tréninků, kdy jsem měla možnost se naplno věnovat klientům, kteří se s jógou teprve seznamovali. Během šesti lekcí tohoto kurzu se naučíte základní principy jógového cvičení – základy práce s dechem a správné provedení vybraných pozic. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Zdokonal se v józe

  Cvičíš jógu už delší dobu, ale poslední měsíce už nepozoruješ žádný posun vpřed? Nebo jsi začal(a) cvičit nedávno, máš zvládnuté základy, ale chtěl(a) bys znát a umět víc? Je tvým cílem si jógu více užívat, udělat složitější ásany, naučit se další jógové techniky, umět pracovat s vlastním tělem a sestavit si lekci na doma na míru? Pak je tento kurz pro tebe jako stvořený! Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Jóga (nejen) po porodu

  Tělo po porodu není stejné jako před otěhotněním. Aby bylo brzy zase fit, můžeme mu pomoci speciálním cvičením a hlavně se vyvarovat častých chyb, které celý proces mohou výrazně znesnadnit. Nedělejte chyby a zaměřte se na to podstatné s Jógou (nejen) po porodu. V kurzu tě čeká 7 lekcí zaměřených na problematiku cvičení po porodu (každá lekce cca 20-30 minut). Více info zde.

  Objednat

  Zdravá záda a správné držení těla

  Cvičení pro prevenci i při mírných obtížích. Vhodné i pro nejogíny/začátečníky. Celkem téměř 6 hodin jógových lekcí - 11 lekcí zaměřených na zlepšení držení těla (krční, hrudní, bederní páteř, zpevnění středu těla i zádových svalů), 7 teoretických lekcí s tipy pro zdravá záda a principy zdravého pohybu, sepsané zásady pro jógu pro zdravá záda a další tipy. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 lekcí pro dokonalé tělo

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo: 2 lekce na komplet posílení všech problematických partií, 2 lekce na core a břišní svaly, 2 lekce na stehna a hýždě a 2 detoxikační lekce (nejen proti celulitidě). Kompletní delší tréninky, které skvěle doplňují předchozí dva kurzy na zpevňování těla. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro rozhýbání celého těla. Zapracuj na své flexibilitě tak, aby tvé tělo bylo zdravé, pružné a krásné. Lekce jsou vhodné i pro odhodlané začátečníky: 4 lekce na protažení celého těla, 2 lekce na vylepšení záklonů, 1 lekce na flexibilitu páteře a zad a 1 lekce zaměřená na jógové základy a správné nastavení. Kompletní tréninky, které skvěle doplňují např. kurz Začínáme s jógou a Jóga pro zdravá záda. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo

  8 lekcí – téměř 6,5 hodiny jógy pro zdravě zpevněné tělo. Zpevni všechny partie a získej více energie – lekce jsou vhodné pro mírně pokročilé: 4 lekce na komplet posílení všech problematických partií, 3 lekce na posílení core a vyrýsované břišní svaly, 1 lekce na zádové svaly. Kompletní delší tréninky, které skvěle doplňují online kurzy Jóga pro dokonalé tělo, Vyjóguj si dokonalé tělo nebo balíček lekcí 8 lekcí pro dokonalé tělo. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Vitální jóga pro zdraví i krásu

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro zdraví a vitalitu celého těla. Podpoř za pomocí jógových technik činnost endokrinních žláz, orgánů, lymfatický a oběhový systém. Zároveň zpevníš střed těla a pánevní dno a zlepšíš držení těla. Vhodné pro začátečníky, při hormonální nerovnováze, stresu a pro zmírnění projevů menopauzy: 4 lekce pro vitalitu celého těla - stimulace endokrinních žláz, orgánů a protažení, 3 lekce na zpevnění a prokrvení pánevního dna a oblasti pánve, 1 lekce zaměřená na vnímání těla a protistresové techniky. Kompletní delší tréninky. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo 2

  8 lekcí – téměř 7,5 hodin jógy(+2 hodiny cvičení v bonusech) pro dokonalé rozhýbání celého těla a zvládnutí úžasných ásan. Zapracuj na své flexibilitě a vylepši své rozsahy tak, aby tvé tělo bylo maximálně pružné, krásné i zdravé. Navazující kurz na Sexy flexi 1 - lekce jsou vhodné pro pokročilejší jogíny (mírně pokročilí – pokročilí): 2 lekce na maximální protažení celého těla, 2 lekce zaměřené na rozhýbání trupu do torzí, 4 lekce zaměřené na zvýšení pružnosti konkrétní části těla a nácviky těžších ásan. A bonus dvě 4-týdenní výzvy na nácvik provazu a pozice kola. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo 2

  10 lekcí – 8 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo. Zpevni všechny partie a získej více energie – lekce vhodné pro mírně pokročilé: 6 lekcí na posílení všech problematických partií, 2 lekce zaměřené na core a břišní svaly, 1 lekce pro pevná stehna a hýždě, 1 lekce na zádové svaly. Kompletní delší tréninky, které navazují na balíček Zpevni své tělo 1. Skvěle doplňují zpevňující online kurzy Jóga pro dokonalé tělo, Vyjóguj si dokonalé tělo. Více informací naleznete zde.
  Objednat

  Nová gravid jóga - jóga pro těhotné

  Online kurz jógy pro těhotné - 39 videí, 18 lekcí - 12 hodin jógy - zpevnění, prevence obtíží, dechové techniky, protažení celého těla i relaxace. Spousta užitečných informací. Pro spokojené a fit budoucí maminky. Lekce využijete i po porodu.

  Objednat

  Jóguj z domova - free balíček

  Tento balíček jsem připravila narychlo v březnu 2020, který se zapíše jako období, kdy celý svět ovlivnil koronavirus. Spousta z nás nemohla opustit svůj dům nebo byt. Někteří zažívají i velký strach nebo stres nejen z nemoci, ale hlavně ze souvisejících opatření (ztráta práce, izolace nebo další omezení).

  Objednat